Kolejne fragmenty rozgrywki ze strzelanki Overwatch

Prezentacja kilku bohaterów.

Blizzard kontynuuje publikowanie nowych materiałów wideo z Overwatch. Każdy film przedstawia zapis pełnego meczu z perspektywy innego bohatera.

Overwatch to sieciowa strzelanka na PC, która łączy elementy Team Fortress 2 oraz produkcji z gatunku MOBA. Każdy bohater posiada inną broń oraz własny zestaw trzech umiejętności.

Pierwsze wideo to prezentacja Fary - wojowniczki wyposażonej w odrzutowy plecak i małą wyrzutnię rakiet. Może też wystrzelić mocniejszy pocisk z działka przy nadgarstku, a także odpalić salwę mini-rakiet.

Zobacz: Overwatch - Poradnik, Solucja

Kolejny film skupia się na postaci Reinhardta. To potężny rycerz odziany w ciężką zbroję. W walce używa wielkiego młota bitewnego. Może rozstawić energetyczną osłonę i wykonać morderczą szarżę. Dzięki umiejętności specjalnej, jego młot może wystrzelić kule ognia.

Torbjörn, bohater trzeciego materiału, powinien przypaść do gustu fanom inżyniera z Team Fortress 2. Krasnolud zajmuje się rozstawianiem wieżyczek obronnych. Może też zapewnić towarzyszom ulepszenie pancerza.

Wreszcie, na kanale gry dostępny jest też film o Żniwiarzu. Ten bohater to mroczny zabójca. Używa dwóch strzelb, potrafi zamienić się na chwilę w cień, teleportować się na krótki dystans i aktywować niebezpieczną serię strzałów.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami