Tales from the Borderlands - trzeci odcinek za dwa tygodnie

Catch a Ride.

Studio Telltale Games ogłosiło, że trzeci odcinek przygodówki Tales from the Borderlands - zatytułowany Catch a Ride - ukaże się za dwa tygodnie, począwszy od 23 czerwca.

1
Mechaniczny piesek?

Deweloperzy nie podali jeszcze konkretnych dni dla poszczególnych platform, ale wersja PC debiutuje zazwyczaj we wtorek, a odsłony PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One trafiają do sprzedaży dzień później.

Są też konwersje na iOS i Androida - te ukazują się najczęściej w czwartki, ale czasami dochodzi do większych opóźnień. Zaktualizujemy wiadomość, gdy tylko poznamy szczegóły.

Tak jak i w poprzednich odcinkach, możemy spodziewać się prezentacji historii z perspektywy dwójki postaci - Rhysa i Fiony.

„Drugi epizod potwierdza, że spokojnie możemy oczekiwać świetnej zabawy od każdego odcinka Tales from the Borderlands. Scenarzyści nie wykorzystali wszystkich ciekawych pomysłów w pierwszym epizodzie. Gra nie przestaje więc bawić i intrygować” - napisał Mateusz w recenzji ostatniej części.

2
Rhys i Sasha

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Microsoft wskrzesi stare gry Activision? Phil Spencer o potencjalnych powrotach

Deweloperzy otrzymają więcej swobody w pracy nad różnorodnymi markami.

Długi gameplay z Dying Light 2

Zadanie poboczne, walka i nie tylko.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami