Pierwsze fragmenty nowej odsłony Ratchet & Clank na PS4

Plus kilka scen z filmu.

Na blogu PlayStation opublikowano zwiastun nowej odsłony cyklu Ratchet & Clank. Pierwsze sceny pochodzą z animowanego filmu, który trafi do kin w przyszłym roku. Później widoczne są już fragmenty gry.

Ponadto, do sieci trafił materiał prezentujący osiem minut niewyreżyserowanej rozgrywki - razem z elementami interfejsu. Wideo przedstawia także walkę z bossem.

Produkcja Insomniac Games to remake oryginału wydanego na PlayStation 2 trzynaście lat temu. Deweloperzy nie chcieli jednak wyłącznie odświeżyć oprawy graficznej - w efekcie otrzymamy nowy tytuł.

„Wiedzieliśmy, że nie chcemy po prostu podbić rozdzielczości gry z PS2. Zaczęliśmy myśleć o tym projekcie jak o przeróbce oryginału wzbogaconej głębszą wersją historii o początkach Ratcheta, którą ujrzymy w filmie” - zaznaczyli twórcy.

„Otrzymaliśmy więc nową grę z niektórymi elementami bazującymi na oryginale, ale ze współczesnym systemem sterowania, dodatkowymi planetami, zupełnie przerobionymi fragmentami, bossami, a nawet etapami z lataniem”.

W grze pojawi się, rzecz jasna, zmyślny arsenał - specyficzna broń to charakterystyczny element cyklu od Insomniac. W zwiastunie zaprezentowano między innymi karabin przerabiający wrogów na piksele.

Ratchet & Clank na PS4 ukaże się w przyszłym roku.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami