Wiedźmin 3 - Akt I: Skellige - Echa przeszłości

Zadanie główne: Pomagamy Yennefer w eksperymencie.

Zadanie aktywuje się automatycznie po ukończeniu poprzedniej misji fabularnej Umarł król, niech żyje król. Pierwszym krokiem będzie udanie się na południowy wschód wyspy (Mapa #1), gdzie czeka na ciebie Yennfer.

Uwaga: sugerowany poziom doświadczenia - 13

m025

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Po dotarciu na miejsce rozpocznij rozmowę z czarodziejką i Myszoworem. W trakcie dialogu Yennefer użyje maski i rozpęta się burza. Wyrusz wtedy za druidem w dół zbocza, a po czym kontynuuj, aż dotrzesz do czarodziejki. Natrafisz na nią w trakcie pojedynku z mglakami, które wyeliminuj. Po chwili Yen podaruje ci maskę Uroborosa.

Przejdź do inwentarza i przeciągnij maskę do podręcznego menu. Po chwili Yennefer wskaże ci pierwsze magiczne miejsce. Spójrz na nie i włóż maskę, dzięki czemu zobaczysz, co stało się w tym miejscu w przeszłości.

Kontynuuj podróż za czarodziejką kierując się na południe (#2) i wkładaj maskę przy kolejnych magicznych punktach. Czasami będziecie atakowani przez mglaki, które szybko zabijaj. Na końcu po wszystkich wizjach dołączy do was Myszowór. Po rozmowie wyrusz z Yennefer na pobliski teren, gdzie znajdziecie zbroję pod drzewem, po czym rozpocznie się kolejna rozmowa z druidem i czarodziejką. W jej trakcie ustalicie kolejne miejsca poszukiwania Ciri, a bieżąca misja zakończy się. Rozpocznie się za to następna - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.

Następna strona: Wiedźmin 3 - Skellige - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Powrót do spisu misji fabularnych: Wiedźmin 3 - Zadania główne, opis przejścia

Powrót głównego spisu treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami