Wiedźmin 3 - Akt I: Skellige - Echa przeszłości

Zadanie główne: Pomagamy Yennefer w eksperymencie.

Zadanie aktywuje się automatycznie po ukończeniu poprzedniej misji fabularnej Umarł król, niech żyje król. Pierwszym krokiem będzie udanie się na południowy wschód wyspy (Mapa #1), gdzie czeka na ciebie Yennfer.

Uwaga: sugerowany poziom doświadczenia - 13

m025

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Po dotarciu na miejsce rozpocznij rozmowę z czarodziejką i Myszoworem. W trakcie dialogu Yennefer użyje maski i rozpęta się burza. Wyrusz wtedy za druidem w dół zbocza, a po czym kontynuuj, aż dotrzesz do czarodziejki. Natrafisz na nią w trakcie pojedynku z mglakami, które wyeliminuj. Po chwili Yen podaruje ci maskę Uroborosa.

Przejdź do inwentarza i przeciągnij maskę do podręcznego menu. Po chwili Yennefer wskaże ci pierwsze magiczne miejsce. Spójrz na nie i włóż maskę, dzięki czemu zobaczysz, co stało się w tym miejscu w przeszłości.

Kontynuuj podróż za czarodziejką kierując się na południe (#2) i wkładaj maskę przy kolejnych magicznych punktach. Czasami będziecie atakowani przez mglaki, które szybko zabijaj. Na końcu po wszystkich wizjach dołączy do was Myszowór. Po rozmowie wyrusz z Yennefer na pobliski teren, gdzie znajdziecie zbroję pod drzewem, po czym rozpocznie się kolejna rozmowa z druidem i czarodziejką. W jej trakcie ustalicie kolejne miejsca poszukiwania Ciri, a bieżąca misja zakończy się. Rozpocznie się za to następna - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.

Następna strona: Wiedźmin 3 - Skellige - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Powrót do spisu misji fabularnych: Wiedźmin 3 - Zadania główne, opis przejścia

Powrót głównego spisu treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami