Mod przenosi mapę Grand Theft Auto: Vice City na silnik GTA 5

Prace trwają.

Grand Theft Auto: Vice City uważane jest przez wielu za najlepszą odsłonę serii, a już na pewno za część z najlepszą muzyką. Twórcy modyfikacji chcą teraz odtworzyć klimaty lat 80. na silniku GTA 5.

1
Pomarańczowe lata 80.

Prace nad projektem jeszcze trwają, więc mod nie jest dostępny do ściągnięcia. Musimy zadowolić się poniższym materiałem wideo.

Tekstury z Vice City nieco już się zestarzały, ale nie brakuje charakterystycznych elementów, takich jak różowe samochody sportowe, hydroplan, palmy, szybki łodzie i pomarańczowe, zachodzące słońce.

Jak zauważa autor filmu - taltigolt - przygotowanie podobnie rozbudowanych konwersji map w GTA 4 zajęło lata, a przecież GTA ukazało się na PC dopiero niedawno.

Studio Rockstar jesienią 2012 roku wydało odświeżoną wersję Grand Theft Auto: Vice City na urządzenia mobilne, by uczcić dziesiątą rocznicę premiery tej produkcji.

„Gra nie straciła nic na upływie czasu i w odświeżonej wersji jest świetną propozycją na długie zimowe wieczory” - napisał wtedy Damian. Możliwe, że w GTA 5 będzie jeszcze lepiej.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami