Taktyczna strategia The Masterplan dostępna na PC

Skok życia.

Niezależne studio Shark Punch z Finlandii opublikowało swój najnowszy projekt - taktyczną strategię The Masterplan.

1
Grafikę przygotowano w rysunkowym stylu

Produkcja dostępna jest na PC (Windows, Mac, Linux), wyceniona na 20 euro (ok. 83 zł). Do 11 czerwca trwa premierowa przecena, a tytuł kosztuje 15 euro (ok. 63 zł).

Zadaniem graczy jest planowanie i efektywne wykonywanie napadów na banki i inne obiekty. Akcję obserwujemy w dwóch wymiarach, z góry. Przygotowano też rozbudowaną ścieżkę dźwiękową, inspirowaną klasycznym funkiem i soulem z lat 70.

Fabuła toczy się w 1971 roku, a za scenariusz odpowiada Tom Jubert, autor skryptów do FTL: Faster Than Light czy The Swapper. Trwa kadencja Richarda Nixona, który rozpoczął właśnie walkę z biznesem narkotykowym.

Główny bohater - Joey Green - i jego zespół doświadczonych włamywaczy przygotowuje się do skoku życia, ale najpierw musimy wykonać kilka mniejszych zleceń - łącznie w 20 lokacjach.

Do każdego zadania możemy podejść na kilka sposobów. Zadbano także o różnorodne wyposażenie z epoki, przenoszenie ciał, możliwość stosowania przebrań i brania zakładników czy zarządzanie zespołem.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami