Reżyser Spike Lee napisze scenariusz trybu fabularnego NBA 2K16

Przygody młodej gwiazdy.

Sam Spike Lee - reżyser filmów „Plan doskonały” czy „25. godzina” - napisze scenariusz trybu fabularnego w symulatorze NBA 2K16.

1
Jedna z trzech wersji okładki

Informację ogłosił serwis internetowy USA Today. Opublikowano także okładki, ujawniające zaangażowanie amerykańskiego filmowca.

Tryb fabularny wydaje się być ważną częścią produkcji, a Spike Less zajmie się też reżyserią wydarzeń w kampanii MyCareer.

Wcielimy się w młodego zawodnika, rozpoczynającego rozgrywki w szkole średniej, a później już w lidze NBA.

„Śledzimy chłopaka przechodzącego przez próby i trudy bycia czołowym graczem w liceum. Widzimy wybory, które musi podejmować” - mówił Lee.

„Dodaliśmy tryb MyCareer w 2012 roku i zawsze staraliśmy się przedstawić wydarzenia jak film dramatyczny” - dodaje Ryan Peters, rzecznik 2K.

„Powiedzieliśmy Spike'owi, by zmienił narrację, a my przełożymy to na polygony. I to właśnie zrobił: wprowadził protagonistę i antagonistę do opowieści.”

NBA 2K16 ukaże się 29 września na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Posiadacze zamówień przedpremierowych sprawdzą tytuł cztery dni wcześniej.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami