Dokładniejsze spojrzenie na screeny z trailera Fallout 4

Jest piesek.

Otrzymaliśmy paczkę screenshotów, pochodzących z debiutanckiego zwiastuna Fallout 4. Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się imponującym obrazkom.

Przy okazji prezentujemy też kilka naszych teorii spiskowych na temat oczekiwanej produkcji Bethesdy, zdjęcie po zdjęciu.

1

Ten pan wygląda jak post-apokaliptyczny Michael Jackson, ale przybliżenie widoku na prawą dłoń sugeruje coś innego - metalowy hak? Mamy więc do czynienia z piratem lub z robotem. Fani spekulują na bazie wyglądu, że jest to dobrze znany z poprzednich odsłon Nieznajomy - The Stranger.

W lewym górnym rogu widać neonowy symbol dystryktu Scollay Square w centrum Bostonu. „Memory Den” może być lokalnym barem, ale także sklepem dla androidów. Czy stoi za tym Instytut, następca słynnego uniwersytetu MIT?

2

Powracają potwory Deathclaw, tym razem z dodatkowymi rogami i łuskami na ciele. Czyżby od czasu ostatniej odsłony minęło więcej czasu, co zezwoliło na ewolucję tego monstra? A może graficy dostali po prostu większy limit polygonów.

3

Jest też najlepszy przyjaciel człowieka, czyli piesek. Warto zwrócić uwagę na klasyczny strój osób opuszczających schron - w tym przypadku oznaczony numerem 111. Bliższe spojrzenie na lufę broni ujawnia taśmę klejącą - czyżby system rzemiosła?

4

Pan Złota Rączka w przedwojennej scenie. Czy będziemy mogli eksplorować ten okres, czy też zobaczymy go tylko w przerywnikach?

5

Na tym screenie niewiele jest interesujących elementów, poza reklamą paliw firmy Red Rocket. Możemy też podziwiać oświetlenie.

6

W tle widać budynki zbudowane już po wojnie, zmontowane z odzyskanych płyt metalu. Jest też robot Protectron, w pięknym kolorze zardzewiałej zieleni.

7

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w zwiastunie, czyli należący do Boston Red Sox stadion Fenway Park. Wygląda na to, że arena do baseballu została teraz umocniona.

8

Vault 111 to zapewne dom głównego bohatera. Czujni gracze dostrzeli, że 1+1+1 = 3. Half-Life 3 potwierdzony?

9

Ostatni obrazek krajoznawczy to zniszczony autobus i para super-mutantów, z interesującą klatką w tle.

Fallout 4 trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Data premiery pozostaje nieznana.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami