Sieciowa strzelanka Battleborn zaoferuje kampanię fabularną

Solo lub w kooperacji.

Sieciowa, drużynowa strzelanka Battleborn od studia Gearbox zaoferuje kampanię fabularną, do ukończenia samotnie lub w kooperacji.

1
Jest kolorowo

Deweloperzy - odpowiedzialni między innymi za serię Battleborn - ujawnili, że opcja współpracy przeznaczona będzie dla maksymalnie pięciu graczy, przez Internet lub na podzielonym ekranie.

Kampania przygotowywana jest w formie modułów - gracze wybiorą dowolne misje i będą mogli kończyć je wielokrotnie, w poszukiwaniu lepszego wyposażenia.

Studio potwierdziło także, że w grze znajdzie się 25 postaci oraz trzy tryby do sieciowej rywalizacji. Wielu bohaterów widać w poniższym zwiastunie, oznaczonym już jako przygotowany na E3.

Battleborn może pochwalić się także „przyśpieszonym” systemem awansowania o nazwie Helix, umożliwiającym przejście z 1. do 10. poziomu podczas jednej misji kampanii lub meczu sieciowym - na wzór produkcji MOBA. Jest też bardziej ogólny system postępów.

Rywalizacja przeznaczona jest dla dwóch pięcioosobowym zespołów. Tryb Incursion najbardziej przypomina strategie MOBA i polega na obronie własnej bazy i zniszczeniu umocnień przeciwnika. Devastation to deathmatch z zajmowaniem i bronieniem punktów na mapie, a w Meltdown musimy bronić jednostki sterowane sztuczną inteligencją.

Battleborn ukaże się w tym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami