Fallout 4 potwierdzony

Na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Jest pierwszy obrazek.

Aktualizacja (03.06.2015): Oficjalna strona internetowa Fallout 4 potwierdza, że gra zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One, z hasłem reklamowym „witaj w domu”.

Strona ma obecnie problemy z działaniem, co może sugerować, że została opublikowana przedwcześnie i została już usunięta. Oficjalnego zwiastuna spodziewamy się dzisiaj o godzinie 16:00.

Dostaliśmy za to pierwszy obrazek, prezentujący lokację pełną charakterystycznych obiektów z serii Fallout. Jest też zachęta do składania zamówień przedpremierowych, ale linki jeszcze nie działają.

Druga ilustracja zdaje się potwierdzać, że trafimy do Bostonu. Więcej szczegółów wkrótce.

1

*

Oryginalna wiadomość (02.06.2015): Na oficjalnej stronie cyklu Fallout uruchomiono odliczanie - przygotowany licznik zatrzyma się jutro, 3 czerwca, o godzinie 16:00.

Najprawdopodobniej chodzi o ogłoszenie związane z nową odsłoną popularnego cyklu RPG. Pełna prezentacja odbędzie się zapewne na konferencji przed targami E3, jutro twórcy mogą opublikować krótki trailer.

Fani cyklu odnaleźli w kodzie źródłowym strony z licznikiem nawiązanie do robota Masterbrain znanego z Fallout 3. Kontrolował on wszystkie inne roboty i komputery w siedzibie Vault-Tec.

„Wyłączenie Masterbraina zostało autoryzowane, wszystkie istotne materiały zostały usunięte dla bezpieczeństwa. Spróbuj odzyskać dostęp. Miłego dnia.”

Według nieoficjalnych informacji, akcja Fallout 4 osadzona zostanie w Bostonie, a gracze mają otrzymać możliwość wyboru płci postaci, która rozpocznie przygodę od przebudzenia ze śpiączki krionicznej.

Wymienione lokacje to Commonwealth (czyli stan Massachusetts w wersji Fallout) oraz The Institute - tajemnicza organizacja naukowa, bazująca na Massachusetts Institute of Technology, czyli słynnym MIT.

Poniżej przypominamy nasz materiał, w którym przedstawiamy oczekiwania i nadzieje związane z nową częścią post-apokaliptycznej serii Bethesdy.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami