Zapowiedziano LEGO Worlds

Odpowiedź na Minecrafta. Wczesna wersja już na Steamie.

Warner Bros. zapowiedziało grę LEGO Worlds od studia Traveller's Tales. Wczesna wersja produkcji została udostępniona na Steamie, kosztuje ok. 61 zł.

Nowy tytuł z klockami LEGO w roli głównej przypomina w założeniach popularnego Minecrafta. Gracze trafiają do otwartego świata i zajmują się eksploracją, zbieraniem surowców oraz budowaniem.

- To gra napędzana kreatywnością, więc chcemy być pewni, że z uwagą rozbudujemy nasze pomysły - stwierdził przedstawiciel Warner Bros. w rozmowie z serwisem Gamespot.

- Istotnym elementem będzie tworzenie i dzielenie się swoimi dokonaniami, dlatego teraz dzielimy się naszymi planami ze społecznością i chcemy skorzystać z ich pomocy, by zbudować coś wspaniałego dla fanów LEGO i tego gatunku gier.

Pełna wersja gry powinna zadebiutować w 2016 roku.

Traveller's Tales to studio odpowiedzialne za inne tytuły z cyklu LEGO - między innymi Lego Batman 3: Beyond Gotham czy Lego Marvel Super Heroes.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami