Wiedźmin 3 - Akt I: Novigrad - Spis cudzołożnic

Zadanie główne: Poszukujemy Jaskra odwiedzając jego kobiety.

Zadanie aktywuje się automatycznie po zakończeniu misji Sen w wielkim mieście. Skieruj się do zamtuza (Mapa #1) Jaskra. Po wejściu do środka natkniesz się na krasnoluda Zoltana, któremu pomóż w walce na pięści rozprawić się z kilkoma włóczęgami.

m016

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Po walce dowiesz się, że Jaskier nieoczekiwanie zniknął. Skorzystaj z wiedźmińskich zmysłów, aby zlokalizować terminarz leżący na blacie przy ścianie. Przejdź do ekwipunku i zacznij go czytać. Znajdziesz tam spis dziewczyn, z którymi widywał się Jaskier. Przepytaj o nie Zoltana, po czym wyrusz na miasto z nimi porozmawiać.

Vespulę (#2) znajdziesz na południu. Kiedy do niej dotrzesz natkniesz się na ludzi Skurwiela, którzy chcą ściągnąć z kobiety dług. Możesz im zapłacić 200 koron lub stanąć do walki. Następnie wypytaj kobietę o Jaskra.

Elihal (#3) przebywa na wschodzie. Po wejściu do domu rozpocznij rozmowę z gospodarzem, który opowie ci ciekawą historię o poznaniu Jaskra. Po wstępie wypytaj go, gdzie bard może obecnie przebywać.

Rose (#4) przebywa w okolicach placu na północy. Kiedy będziesz próbował się do niej dostać natkniesz się na strażnika. Powiedz, że jesteś nauczycielem szermierki, a ten wprowadzi cię do środka. Aby wydobyć informacje od Rose musisz stoczyć z nią kilka pojedynków szermierczych na drewniane miecze. Po scence możesz umówić się z Rose na kolejne lekcje zaczynając tym samym zadanie Lekcje szermierki.

Molly (#4) również przebywa w okolicy północnego placu. W trakcie spotkania arystokratka zaprosi cię na wyścigi odbywające się w rezydencji Vegelbudów na wschodzie (#5). Możesz się tam dostać samemu lub skorzystać z zaproszenia i udać się tam automatycznie. Na miejscu będziesz mógł wziąć udział w wyścigu lub od razu poprosić o spotkanie z Molly. Dziewczyna siedzi na trybunach - podejdź do niej i porozmawiaj o Jaskrze.

Marabella (#4) też jest przy północnym placu. Okażę się nauczycielką i zaproponuje ci udział we wzięciu lekcji z dziećmi. Kiedy się zakończy porozmawiaj z nią o Jaskrze. Po odwiedzeniu wszystkich kobiet wróć do Zoltana i powiedz, czego się dowiedziałeś. Krasnolud powie ci wtedy o Priscili.

Wyrusz w stronę rynku w centrum miasta i wejdź po zmroku do karczmy Zimorodek. Po chwili rozpocznie się koncert Priscili, po którym nastąpi spotkanie z dziewczyną. W trakcie rozmowy dowiesz się, że Jaskier brał udział w napadzie na skarbiec Reuvena. Po chwili misja zakończy się, a w dzienniku pojawią się dwie kolejne - Dorwać Juniora oraz Skarb Hrabiego Reuvena.

Następna strona: Wiedźmin 3 - Skarb Hrabiego Reuvena

Powrót do spisu misji fabularnych: Wiedźmin 3 - Zadania główne, opis przejścia

Powrót głównego spisu treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami