Strategia Tropico 5 otrzymała szpiegowski dodatek DLC

Z nową kampanią.

Strategia ekonomiczna Tropico 5 otrzymała wczoraj nowy dodatek DLC pod tytułem Espionage, na PC, Maca i Linux. Jak sugeruje sam tytuł, rozszerzenie koncentruje się na działalności szpiegów.

1
Ministerstwo informacji

Gracze otrzymają nową kampanię - Tukan Maltański - w której zadaniem jest obrona cennych skarbów zarządzanej wyspy przed agentami obcych krajów.

W wykonaniu zadania El Presidente pomogą nowe budynki, takie jak drogowe punkty kontrolne, podziemia dla zatrzymanych, akademia wywiadu czy ministerstwo informacji. Są też nowe jednostki: policyjny sterowiec i brygada zmechanizowana.

Kampania obejmuje sześć misji. Inne dodatki to cztery mapy do trybu swobodnego, tyle samo utworów muzycznych i strojów dla postaci, a także nowe wydarzenia i zadania.

Kontrowersyjna może być wysoka cena dodatku, wynosząca 20 euro (ok. 83 zł).

„Tropico 5 to po prostu kolejne dobre „przygody” El Presidente. Wyróżnia się nieco spośród pozostałych odsłon cyklu, dzięki zmieniającym się okresom historycznym. Trochę szkoda, że twórcy nie pokusili się o więcej istotnych nowości” - napisał w recenzji Mateusz.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami