Przedstawiciel studia CD Projekt Red ujawnił szczegóły na temat dwóch kolejnych dodatków DLC do Wiedźmina 3, jakie pobiorą w tym tygodniu posiadacze zarejestrowanych kopii gry.

Po zestawie temerskiego pancerza i fryzur dla Geralta z ubiegłego tygodnia czas na nieco bardziej konkretną zawartość - kolejny kontrakt dla wiedźmina, koncentrujący się na poszukiwaniach zaginionych górników. Jest też alternatywny strój dla Yennefer.

Nie podano jeszcze konkretnego dnia debiutu, ale oba DLC powinny trafić do graczy „wkrótce” - zapewnia amerykański menedżer ds. spraw społeczności w CDPR.

Tym samym w ręce fanów trafią cztery z szesnastu darmowych dodatków. Bonusy otrzymują wszyscy posiadacze gry w dowolnej wersji - cyfrowej i pudełkowej. W przypadku odsłony PC konieczne jest zarejestrowanie tytułu - na GOG lub na Steamie.

„Mamy nadzieję, że te DLC-ki dadzą Wam dodatkową radochę z gry, a zupełnie przy okazji, jeśli ktoś w branży zdecydowałby się postąpić podobnie, to na pewno się nie obrazimy” - mówił w listopadzie ubiegłego roku Marcin Iwiński z CD Projekt RED.

Warto przypomnieć, że w planach dla Wiedźmina 3 są także dwa płatne, większe rozszerzenia, zapewniające około 30 godzin rozgrywki. Pierwsze - Serca z Kamienia - zadebiutuje w październiku.

1

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama