Horror Until Dawn zadebiutuje 26 sierpnia na PlayStation 4

Bohosiewicz, Szwed i Wierzbicka w polskiej wersji językowej.

Przedstawiciele Sony poinformowali, że przygodowy horror Until Dawn zadebiutuje na PlayStation 4 w dniu 26 sierpnia - w wersji pudełkowej i cyfrowej.

Gra studia Supermassive Games opowie o grupie przyjaciół, którzy wybrali się do opuszczonego domu w górach. Nie spędzą wolnego czasu na zabawie, ale na walce o własne życie. Pobyt na odludziu urozmaici pojawienie się tajemniczego mordercy.

Pod względem rozgrywki, Until Dawn przypomina interaktywne produkcje od Telltale Games lub Quantic Dream. Produkcja powstaje na zmodyfikowanej wersji silnika wykorzystanego przez Guerilla Games w strzelance Killzone: Shadow Fall.

PlayStation Polska poinformowało także, że gra będzie dostępna w pełnej, polskiej wersji językowej. Częściowo ujawniono obsadę. Maja Bohosiewicz wcieli się w Ashley, Aleksandra Szwed udzieli głosu Emily, a Marta Wierzbicka to Jessica.

Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun Until Dawn oraz materiał o pracach nad polską wersją.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami