Capcom zapowiedział odświeżoną wersję Resident Evil Zero

Od reżysera oryginału.

Capcom zapowiedział, że na początku przyszłego roku wyda odświeżoną wersję gry Resident Evil Zero, z podtytułem HD Remaster.

1
Pierwszy screen od serwisu Dengeki

Platformy docelowe to PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One - czytamy w informacji prasowej.

Resident Evil Zero debiutowało w 2002 roku na konsoli Gamecube, by doczekać się później konwersji na Wii, ale bez większych zmian. Do prac powraca teraz reżyser - Koji Oda - i inni deweloperzy oryginału.

Akcja toczy się przed wydarzeniami z pierwszego Resident Evil. Oficer Rebecca Chambers przygląda się sprawie tajemniczych morderstw, trafiając wkrótce na hordy zombie. Pomaga jej skazaniec Billy Coen.

Największą innowacją w tej odsłonie serii był system „partner zapping”, umożliwiający swobodne przełączanie pomiędzy postaciami, pomocne w walce czy podczas rozwiązywania zagadek.

Zapowiedź Resident Evil Zero HD Remaster to zapewne pokłosie sukcesu odświeżonej wersji pierwszego Resident Evil ze stycznia tego roku. Ta produkcja szybko stała się najlepiej sprzedającym się tytułem cyfrowym w historii Capcomu.

Wiadomość od twórców

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami