Obszerne fragmenty rozgrywki ze strzelanki Overwatch

Hanzo! McCree! Łaska! Zenyatta!

Blizzard przeznaczył ten tydzień na publikację kolejnych materiałów ze strzelanki Overwatch, prezentując pełne mecze - w 60 klatkach na sekundę, z perspektywy różnych klas postaci.

Produkcja w założeniach przypomina Team Fortress 2 od Valve, ale z wplecionymi w rozgrywkę pomysłami z popularnych gier MOBA, takich jak Dota 2.

Najnowszy materiał prezentuje japońskiego łucznika Hanzo. Jego podstawowy atak to oczywiście strzały, ale postać korzysta też z sonaru i może przyzwać ducha smoka. Mapa to King's Row, umieszczona gdzieś w Anglii.

Zobacz: Overwatch - Poradnik, Solucja

Następny jest kowboj McCree, strzelający na mapie Watchpoint: Gibraltar, gdzieś nad Morzem Śródziemnym. Postać dysponuje zaufanym rewolwerem - Rozjemcą. Ma też granaty.

Dalej widzimy w akcji postać leczącą - Mercy (Łaska w polskiej wersji). Lokacja to egipskie Giza Plateau. Do dyspozycji mamy promień przywracający punkty życia, ale także pistolet.

Ostatni jest cybernetyczny mnich Zenyatta, specjalizujący się we wspieraniu swoich towarzyszy z zespołu.

Overwatch - pierwsza nowa licencja Blizzarda od 17 lat - nie ma jeszcze daty premiery, ale testy wersji beta ruszą jesienią tego roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami