Najciekawsza broń w grach wideo

Miecze, karabiny i skorupy.

Co sprawia, że gra zapada w pamięć? Wyraziste postaci, niebanalny scenariusz, wciągający gameplay? Czasami, by tytuł zapisał się na kartach historii elektronicznej rozrywki, wystarczy oddanie do dyspozycji gracza oryginalnej i ciekawej broni.

To właśnie korzystanie z wyróżniającego się narzędzia zagłady często przyczynia się do sukcesu gry; nieraz zdarza się, że zapominamy o niuansach historii - jednak wspomnienie pokonywania hord przeciwników za pomocą olbrzymiego miecza czy wielolufowego karabinu zostaje z nami na zawsze.

Ten krótki przegląd poświęcony będzie broni znanej z gier wideo, często kojarzonej bardziej od dzierżących ją herosów. Na następnych stronach znajdziecie nie tylko oręż rozpoznawalny na pierwszy rzut oka, ale także i taki, który wyróżnia się na tle innych oryginalnością czy nieszablonowym zastosowaniem.

Jak zwykle, zapraszamy do przedstawiania Waszych typów w komentarzach - nasza lista z pewnością nie zawiera wszystkich wartych wspomnienia broni, które pojawiły się na przestrzeni lat w grach wideo.

Zaczynamy, przejdź do następnej strony!

art1

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Adam Tobojka

Adam Tobojka

Autor

Gdy nie nie gra, stara się udowodnić, że komiks współczesny dorównuje kunsztem dziełom Dostojewskiego. Tęskni za Futuramą.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami