Materiał wideo z Batman: Arkham Knight objaśnia tryb Dual Play

Przełączanie postaci.

Rocksteady Studios przygotowało nowy materiał wideo z gry Batman: Arkham Knight, prezentując w akcji działanie trybu Dual Play, umożliwiającego dynamiczne przełączanie pomiędzy dwójką postaci.

1
Niestety, nie zagramy jako Dwie i Twarze

Poniższy film pokazuje w akcji Batmana i Nightwinga, walczących w pomieszczeniu pełnym rzezimieszków. W dowolnym momencie możemy wcielić się w drugą postać, zachowując przy tym mnożnik combosów i inne efekty specjalne.

„Nieaktywny” bohater kontrolowany jest przez sztuczną inteligencję i radzi sobie całkiem sprawnie na własną rękę. Nie brakuje podwójnych czy potrójnych ciosów kończących czy drużynowych „super-combo”.

Przedstawiciele Rocksteady wyjaśnili w materiale wideo, że podczas zabawy w trybie Dual Play na ekranie pojawia się więcej przeciwników. Nie jest obecnie jasne, czy całą kampanię przejdziemy w duecie.

Poza Nightwingiem, wśród partnerów Batmana pojawią się także Catwoman i Robin.

Batman: Arkham Knight ukaże się 23 czerwca na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Poniższy film może zawierać spoilery - zwłaszcza w drugiej części, gdy twórcy rozmawiają o fabule.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami