Gameplay z Wiedźmina 3 na PC: maksymalne i minimalne ustawienia; rozdzielczość 4K

Plus kilka detali od Nvidii.

Serwis PC Games Hardware opublikował interesujący materiał z Wiedźmina 3, prezentujący grę w wersji PC, na maksymalnych ustawieniach i w rozdzielczości 4K.

1
Karty Nvidii a detale w grze

W ten sposób gracze oczekujący na wtorkową premierę mogą ocenić wygląd lokacji z prologu, w różnych warunkach pogodowych i porach dnia. Całość okraszona jest komentarzem dziennikarzy - po niemiecku.

Jak wynika z opisu filmu, do uruchomienia polskiej produkcji w tak wysokiej jakości potrzebny jest równie imponujący komputer - w tym przypadku wyposażony w kartę graficzną Titan X.

Podczas potyczki z wilkami widać także gamę efektów z rodziny GameWorks - realistyczne futro czy bogatsze cząsteczki ognia przy stosowaniu znaku Igni.

Pozostając przy temacie Nvidii: firma opublikowała wczoraj tabelę przedstawiającą GPU z serii GTX 9xx oraz spodziewany poziom detali, jaki uzyskamy dzięki nim w Wiedźminie 3. Dowiedzieliśmy się także, że aktualne sterowniki pobierzemy jeszcze przed 19 maja.

Informacje zaburza nieco fakt, że testy prowadzono na wyjątkowo mocnym procesorze Intel i7-5960X, ale jak zapewnił przedstawiciel Nvidii w komentarzach pod artykułem - Dziki Gon ma być produkcją, która nie obciąża CPU w ogromnym stopniu.

Poniżej - nie mniej ciekawe - porównaniu maksymalnych i minimalnych detali, a także zestawienie PC z PS4. Na stronie PC Games Hardware można też znaleźć statyczne porównania.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (54)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami