Trzy edycje kolekcjonerskie Assassin's Creed Syndicate

Będzie też przepustka sezonowa.

Assassin's Creed Syndicate ma postawić na szybsze tempo potyczek, ale równie błyskawicznie ruszyła przedsprzedaż gry - Ubisoft ujawnił już nawet trzy edycje kolekcjonerskie tytułu.

Najdroższy pakiet - Big Ben Collector's Case - kosztuje 600 zł na konsolach i 550 zł na PC. W specjalnym opakowaniu znajdziemy 30-centymetrową figurkę Jacoba z maszynerią Big Bena, steelbook, piersiówkę, numerowaną litografię, dwustronną mapę Londynu z reklamami z epoki, album z grafikami oraz ścieżkę dźwiękową.

Jest również zawartość cyfrowa, potwierdzająca istnienie przepustki sezonowej. Są też dwa zadania - dla Karola Darwina i Karola Dickensa - oraz scenariusz z uciekającym pociągiem.

1

*

Nieco tańsza jest edycja Charing Cross, wyceniona na 400 zł (350 zł zna PC). W środku opakowanie tworzące dioramę dla figurki, 27-centymetrowa figurka Jacoba na torach kolejowych, wspomniana mapa, album i ścieżka dźwiękowa. W tym pakiecie nie ma przepustki sezonowej, a tylko dodatkowe scenariusze.

2

*

Podobnie prezentuje się najtańszy wydanie kolekcjonerskie - Rooks Edition. Kosztuje 320 zł na wszystkich platformach i obejmuje elementy z Charing Cross, ale bez figurki i specjalnego opakowania.

3

*

Na PC jest jeszcze Assassin's Creed Syndicate - Gold Edition, czyli standardowe wydanie z przepustką sezonową, za 350 zł. Co interesujące, droga jest „zwykła” wersja cyfrowa na komputery osobiste - kosztuje aż 230 zł.

Zwolennicy bardziej praktycznych gadżetów za 180 zł mogą kupić replikę laski Jacoba, z ukrytym ostrzem i mechanizmem sprężynowym. Brzmi groźnie.

Premiera 23 października, ale tego dnia gra trafi tylko na PlayStation 4 i Xbox One. W przypadku PC podano tylko „jesień”.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami