Assassin's Creed: Syndicate pozwoli wcielić się w kobietę - raport

Bez trybu sieciowego.

Na oficjalną zapowiedź nowej odsłony Assassin's Creed musimy poczekać do godziny 18, ale w sieci pojawiły się kolejne szczegóły na temat gry - zagramy podobno także jako kobieta.

Jak informuje serwis Kotaku, AC: Syndicate zaoferuje dwie postacie główne: ujawnionego już Jacoba oraz jego siostrę Evie, na obrazku poniżej.

1
Evie z Assassin's Creed: Syndicate. Zdjęcie: Kotaku.

Jedno ze źródeł Kotaku zapewnia, że w grze nie będzie trybu wieloosobowego w żadnej formie, a około 75 procent misji przejdziemy właśnie jako Jacob. Resztę zadań ukończymy jako Evie, a na kobietę przełączymy się swobodnie podczas eksploracji miasta.

W ubiegłym roku Ubisoft zapewniał, że brak postaci kobiecej w Unity to problem technicznych, polegający na konieczności przygotowania nowych animacji, głosów i innych elementów.

Należy dodać, że na potwierdzenie doniesień na temat Assassin's Creed: Syndicate musimy poczekać do dzisiejszej prezentacji, zaplanowanej na godzinę 18. Nawet sam podtytuł - Syndicate - nie jest jeszcze oficjalny.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami