Platformowe Rogue Legacy trafi w tym miesiącu na Xbox One

Przygody rodu rycerzy.

Zręcznościowa platformówka Rogue Legacy ukaże się 27 maja na konsolach Xbox One - poinformowało studio Cellar Door Games.

1

Gra debiutowała na PC w czerwcu 2013 roku, ale od tego czasu doczekała się już konwersji na Maca, Linux, PlayStation 3, PS4 i PS Vita.

„Rogue Legacy to jedna z najbardziej udanych niezależnych produkcji tego roku, a byłaby wręcz idealną, gdyby nie zbyt mała różnorodność wrogów i sposobów ich zwalczania. Potrafi przyciągnąć na długie godziny, ale jest też świetnym tytułem, do którego można wracać po krótkich sesjach” - napisał w recenzji Mateusz.

Główny cel jest prosty: najpierw należy wejść do zamku, przedzierać się przez kolejne pokoje i wreszcie dotrzeć do większego przeciwnika, by rozpocząć kolejny rozdział. Przeciwnicy są jednak potężni, a po każdej śmierci musimy zaczynać od nowa, wybierając jednego z losowo generowanych rycerzy.

Ciekawostką są genetyczne uwarunkowania naszych postaci. ADHD zwiększy szybkość, lęk wysokości co jakiś czas obraca ekran do góry nogami, krótkowzroczność rozmywa obraz, a karłowatość oznacza niskiego bohatera.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami