Tony Hawk's Pro Skater 5 oficjalnie potwierdzone

„Możliwość strzelania pociskami.”

Firma Activision potwierdziła oficjalnie na łamach magazynu Game Informer, że pracuje nad Tony Hawk's Pro Skater 5 - kolejną odsłona serii dla miłośników deskorolki.

1

Za produkcję odpowiada studio Robomodo, twórcy Tony Hawk's Pro Skater HD z 2012 roku, a wcześniej także Tony Hawk: Shred i Tony Hawk: Ride. Opublikowane screeny ujawniają raczej budżetowy charakter tytułu.

Gra ukaże się w tym roku na PlayStation 4 i Xbox One, a „wkrótce potem” także na PlayStation 3 i X360. Nie wspomniano o ewentualnej konwersji na PC.

Deweloperzy zapowiadają powrót do korzeni serii, by w tym samym zdaniu potwierdzić obecność poprawiających umiejętności power-upów i „możliwość strzelania pociskami w niektórych misjach”.

W planach jest tryb dla pojedynczego gracza, ale także kooperacja i rywalizacja przez sieć oraz edytor parków. Wśród dostępnych postaci pojawi się oczywiście Tony Hawk.

2

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami