Batman: Arkham Knight za darmo przy zakupie nowych kart Nvidii

Razem z Wiedźminem 3. Promocja dotyczy modeli GTX 970 i GTX 980.

Przedstawiciele firmy Nvidia poinformowali, że poszerzono promocyjną ofertę związaną z zakupem nowych modeli kart graficznych GTX 970 oraz GTX 980. Nabywcy otrzymają w prezencie grę Batman: Arkham Knight na Steamie.

To dodatkowy tytuł oferowany przez Nvidię - do tej pory promocja dotyczyła gry Wiedźmin 3: Dziki Gon (wersja GOG.com). Użytkownicy, którzy zakupią najmocniejsze modele kart, otrzymają więc dwie produkcje.

Dziki Gon jest także dołączany do kart GTX 960 i notebooków z układem GTX 970M. Oferta ważna jest do końca lipca, lub do wyczerpania zapasów.

Nvidia wspomagała CD Projekt Red już podczas prac nad Wiedźminem 3, zapewniając technologie typu HairWorks (włosy i sierści ponad 50 różnych potworów i postaci) czy PhysX (realistyczne odwzorowanie odzieży i niszczenie obiektów). Firma współpracowała też w przeszłości z deweloperami ze studia Rocksteady.

Szczegóły dotyczące oferty - w tym listę sklepów, w których należy kupić kartę - znajdziecie na oficjalnej stronie akcji.

Wiedźmin 3 ukaże się 19 maja, a Batman: Arkham Knight - 23 czerwca.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami