Premiery gier w tym tygodniu (04.05 - 10.05)

Wolfenstein, Project Cars i inne.

Maj nadal nie rozpieszcza. Do Wiedźmina 3 zostały dwa tygodnie, a oczekiwania umila między innymi Wolfenstein: The Old Blood i wyścigowe Project Cars.

Wtorek, 5 maja

Produkcja obejmie dwie kampanie fabularne, składające się łącznie z ośmiu rozdziałów: „Rudi Jäger and the Den of Wolves” oraz „The Dark Secrets of Helga Von Schabbs”. Deweloperzy przygotowali wrażenia przypominające tani film sensacyjny klasy B, koncentrujący się na scenach akcji i wesołej rozwałce.

Wersja pudełkowa ukaże się 15 maja.

Piątek, 8 maja

Rainbow Paintbrush przypomina w założeniach Kirby: Canvas Curse z Nintendo DS. Oznacza to, że nie mamy do czynienia z tradycyjną platformówką. Postacią kierujemy używając właściwie wyłącznie stylusa. Na ekranie kontrolera rysujemy tęczową linię, wzdłuż której może poruszać się Kirby. Stukając w bohatera, sprawiamy, że przyspiesza - a rozpędzony może likwidować przeciwników oraz niektóre przeszkody.

  • Project Cars (PC, PlayStation 4, Xbox One)
    Wersja językowa: polska (napisy)

Gra zaoferuje rozbudowaną karierę dla jednego gracza, tryb wieloosobowy oraz ponad sześćdziesiąt tras. Posiadacze PlayStation 4 mogą liczyć na rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę. Natywna rozdzielczość na Xbox One wynosi 900p, przy 60 FPS.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami