Batman: Arkham Asylum oraz Arkham City na PS4 i Xbox One? - raport

Premiera pod koniec roku.

Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City mają trafić w jednym zestawie na konsole nowej generacji, PlayStation 4 i Xbox One - informuje włoski IGN, powołując się na zaufane źródła.

Dowiadujemy się, że premierę zaplanowano podobno na okres świąteczny. Poza tym, dziennikarze nie poznali żadnych szczegółów na temat odświeżonego wydania gier.

Batman: Arkham Asylum zadebiutowało w 2009 roku - była to pierwsza produkcja studia Rocksteady z Człowiekiem Nietoperzem w roli głównej. Tytuł szybko zdobył uznanie nie tylko fanów komiksów DC, ale też wielu graczy.

Kontynuacja - Arkham City - ukazała się w 2011 roku. Wprowadzała element otwartego świata, choć wciąż lekko ograniczonego i niezbyt dużego. Element ten rozwinięty zostanie w najnowszej odsłonie serii, w której użytkownicy zwiedzą obszerną część miasta Gotham.

W skład kolekcji nie wejdzie Batman: Arkham Origins. To prequel pierwszej gry od Rocksteady, za który odpowiedzialne było studio Warner Bros. Games Montréal.

Nowa odsłona cyklu, Arkham Knight, debiutuje 23 czerwca na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami