Wzmianka o Watch Dogs 2 w CV dewelopera Ubisoftu

Zaskoczeni?

Jeden z pracowników Ubisoftu zamieścił wzmiankę o Watch Dogs 2 w swoim profilu w serwisie branżowym LinkedIn.

1
Ups

Programista Julien Risse z oddziału w Paryżu wśród swoich obowiązków wymienił prace nad oryginalnym Watch Dogs, DLC Bad Blood oraz właśnie nad drugą częścią serii.

Informacje błyskawicznie usunięto z profilu dewelopera, ale czujni internauci zdążyli wykonać odpowiednie zrzuty z ekranu.

To pierwszy raz, gdy w sieci bezpośrednio wymieniono tytuł drugiej odsłony. Wcześniej przedstawiciele Ubisoftu byli bardziej oszczędni w słowach.

- Nie wydaje mi się, żeby Watch Dogs było idealne pod każdym względem i jest sporo miejsca na poprawki - mówił w styczniu dyrektor kreatywny Jonathan Morin, sugerując zmiany w przyszłości.

- Gdy zaczynamy prace nad nową marką, możemy zrobić wszystko, co tylko chcemy - wyjaśniał. - W przypadku sequela pojawia się dużo większy nacisk na to, by rozwinąć licencję i teraz musimy znaleźć nowe sposoby na zainteresowanie graczy.

Wcześniej, jeszcze w czerwcu 2014 roku, dyrektor generalny Ubisoftu - Yves Guillemot - przyznał w jednym z wywiadów, że w kolejnej odsłonie główną postacią może być kobieta.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami