Przygodowe D4: Dark Dreams Don't Die z Xbox One trafi na PC

Szalone życie detektywa.

Nietypowa gra przygodowa D4: Dark Dreams Don't Die ukaże się także na komputerach PC - wynika z zapowiedzi magazynu Famitsu.

1

Produkcja debiutowała na Xbox One we wrześniu ubiegłego roku. Za prace odpowiada studio Access Games, a producentem jest popularny Hidetaka „Swery” Suehiro, twórca Deadly Premonition.

W wersji na sprzęt Microsoftu dużą rolę odgrywało wykorzystanie zestawu czujników Kinect. Obecnie nie ma planów na zastosowanie tego gadżetu także na PC, ale nie jest to jeszcze wykluczone.

Pierwsze doniesienia na temat konwersji pojawiły się w marcu tego roku, gdy D4: Dark Dreams Don't Die w wersji PC pojawiło się na konferencji GDC.

„Tak. D4 trafi na PC. #DziękiObama” - napisał Swery na Twitterze. Nie podano daty premiery.

„Główną cechą D4 jest zwariowany świat. To kombinacja stylu znanego z japońskich filmów animowanych, serialu Twin Peaks, amerykańskich kryminałów oraz dawki kompletnie absurdalnych sytuacji” - napisał w recenzji Łukasz.

„Detektyw Young i jego zamiłowanie do truskawkowych gum balonowych to całkiem ciekawa odskocznia od typowych gier kryminalnych o ponurym nastroju” - dodał.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami