Nowe fragmenty rozgrywki z Wiedźmina 3

Sporo filmów, sporo spoilerów.

Popularni autorzy filmów na YouTube z kilku krajów - także z Polski - opublikowali dziś materiały z Wiedźmina 3 nagrane podczas wizyty w studiu CD Projekt RED.

Poniżej opublikujemy wybrane filmy, listę wszystkich znajdziecie na forum NeoGAF.

Twórcy udostępnili odwiedzającym między innymi lokację z prologu - okolice wioski Biały Sad. Materiały prezentują wiele zadań pobocznych oraz niektóre z misji wątku głównego.

Z oczywistych względów ostrzegamy przez mniejszymi i większymi spoilerami. Wszystkie materiały wideo pochodzą z komputerowej wersji gry.

Pierwszy film - od AngryJoe - prezentuje dużo walki oraz korzystanie z łodzi i nową wersję karcianej gry Gwint. Wideo składa się z dłuższych fragmentów.

Drugie wideo to dzieło Remigiusza „Rocka” Maciaszka. Autor skupia się na opisaniu kilkugodzinnego kontaktu z Dzikim Gonem, opowiada między innymi o misjach pobocznych i dbałości o szczegóły zauważalnej podczas eksploracji.

Wiedźmin 3 debiutuje 19 maja.

Reklama

Skocz do komentarzy (12)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (12)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami