GTA Online - Tryby adwersarza, codzienne cele, wyzwania swobodnej rozgrywki

Zobacz wszystkie dodatkowe atrakcje w GTA Online.

Napady to nie jedyne atrakcje w GTA Online - jest też sporo innych aktywności, które posłużą do zdobycia dodatkowej gotówki i punktów doświadczenia.

Główne danie stanowią oczywiście Napady, ale po długim oczekiwaniu w GTA Online znaleźć można mnóstwo zajęć dla wirtualnych przestępców, co przełoży się na spore dochody i zdobycz w postaci punktów doświadczenia.

Większość z wymienionych opcji nadaje się świetnie dla samotników, którzy nie chcą martwić się o towarzyszy i związane z tym problemy.

Tryby adwersarza

2

Tryby adwersarza podzielone są na trzy możliwość, wszystkie oferujące świetną i brutalną zabawę.

Hasta La Vista

Inspirację zaczerpnięto tu z „Terminatora 2”. Zabawa stawia na nietypowy wyścig kierowców ciężarówek z rowerzystami. Zadaniem jest dotarcie do celu zanim zmiażdży nas 18-kołowy gigant. Dwóch kierowców ciężarówek ściga cyklistów, zanim ci przekroczą białą linię. Rowery są zwinne i - wbrew pozorom - stosunkowo szybkie, ale wystarczy chwila nieuwagi, by skończyć jako plama na asfalcie.

Zabawmy się

W tym przypadku mamy do czynienia ze zmaganiami dwóch trzyosobowych zespołów - Biegaczy i Łowców. Ci pierwsi mają lepsze uzbrojenie i większą zręczność, ale Łowcy mogą korzystać z motorów i quadów, strzelając obrzynami. Cel etapu znajduje sie zawsze na otwartym terenie, więc kluczem jest odpowiednie wyczucie czasu.

Mentalność oblężenia

Maksymalnie czwórka obrońców odpiera tu ataki sześciu napastników uzbrojonych w strzelby. Celem jest jak najdłuższe przeżycie ofensywy. Obrońcy mają tylko jedno życie, a napastnicy odradzają się bez końca. Atakowani dysponują za to dużo szerszą gamą uzbrojenia, więc kluczowe jest planowanie , zastawianie pułapek i komunikacja w drużynie.

Codzienne wyzwania

3

Codzienne wyzwania to małe misje dla graczy, nagradzane bonusem gotówki i punktów doświadczenia. Każdego dnia do ukończenia są trzy zadania, dobierane losowo dla każdego gracza. Zmieniają się o 8 rano polskiego czasu.

Wyzwania tego typu nie będą niczym nowym dla weteranów GTA Online. Niektóre wymagają ukończenia danego typu misji, a inne dodaję dodatkowy warunek sukcesu, jak konieczność przelotu pod mostem podczas wykonywania określonego wyścigu lotniczego.

Inne modyfikatory to między innymi wykonanie unikatowego skoku, zażycie testosteronu Bullshark, jazda na jednym kole motocykla przez określony czas, zatrzymanie poszukiwanego, obejrzenie filmu w kinie, zebranie zrzutu powietrznego i tak dalej.

Ukończenie codziennego wyzwania to 25 tysięcy dolarów i 3 tysiące RP nagrody. Ukończenie siedmiu wyzwań to dodatkowe 100 tysięcy dolarów i 15 tysięcy RP. Po 28 dniach regularnego kończenia zadań dostaniemy imponujące 500 tysięcy dolarów i 50 tysięcy RP (dodatkowo). Nieźle.

Wyzwania swobodnej rozgrywki

4

GTA Online oferuje sporo wyzwań swobodnej rozgrywki, do znalezienia podczas eksploracji otwartego świata. Pojawią się w naszym telefonie na liście prac do podjęcia, w taki sam sposób, w jaki Simeon wysyła nam nowe pojazdy do „pożyczenia na wieczne nieoddanie”.

Zniszcz pojazd

Gerald zaznaczy na mapie interesujący pojazd do zniszczenia. Wiecie, co trzeba zrobić.

Zniszcz samolot

Trevor prosi nas o zniszczenie samolotu należącego do konkurencyjnego przemytnika narkotyków. Zaopatrz się koniecznie w rakiety naprowadzane.

Odwróć uwagę policji

Lester potrzebuje odwrócić uwagę policji na określony czas. Wystarczy wywołać zamieszanie w okolicy, a stróże prawa na pewno szybko się pojawią. Jeśli zgubimy gliniarzy po wykonaniu zadania, możemy liczyć na gotówkowy bonus.

Zmiany w rozgrywce

5

Rozgrywka doczekała się kilku zmian, które ułatwiają dostęp do części opcji i szlifują niektóre niedociągnięcia. Poniżej najważniejsze:

Zakup broni i pancerza

Gracze mogą kupić dodatkowe naboje i pancerz bezpośrednio z poziomu menu i list najlepszych wyników.

Wyrzutnia pocisków naprowadzanych

Wyrzutnia pocisków naprowadzanych doczekała się zmian w świątecznej aktualizacji. Przeładowanie amunicji jest teraz szybsze, ale zmniejszyła się prędkość prowadzenia ognia, co zmniejsza skuteczność przeciwko dużym samolotom.

Spis treści: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Następnie: GTA Online - Jak zdobyć Hydrę i Valkyrię

Zobacz także: GTA 5 - Poradnik, Solucja - kompletny opis przejścia, wszystkie sekrety

Wskazywanie

Nic nie przebije mikrofonu i poleceń głosowych. Jeśli stawiamy jednak na ciszę, można spróbować nowych gestów, by pokierować drużyną podczas Napadu. Wystarczy wycelować kamerę w pożądanym kierunku i wcisnąć dwa raz prawą gałkę analogową.

Ograniczenia czasowe

Ograniczenia czasowe w trybie Deathmatch zostały zredukowane od maksymalnie 20 minut.

Email

Gracze mogą teraz wysyłać emaile do graczy i członków zespołu bez względu na to, czy ci znajdują się obecnie w tej samej sesji GTA Online. Pomocne podczas organizowania Napadów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami