Call of Duty: Black Ops 3 - wymagania sprzętowe na PC

Bez rewolucji.

Firmy Activision i Treyarch ujawniły wymagania sprzętowe dla Call of Duty: Black Ops 3 w wersji PC, podczas gdy wydawca i producent starają się zapewnić fanów, że przykładają dużą uwagę do wersji na komputery osobiste.

1

Podczas pokazu w Santa Monica, deweloperzy prezentowali jednocześnie wersje PC, PlayStation 4 i Xbox One, a ta pierwsza działała przy wsparciu dla rozdzielczości 4K.

- Nie ma żadnych „portów” - mówił szef Treyarch w rozmowie z Eurogamerem. - Gra powstaje na wiele platform. To początek nowej generacji i pokazujemy tytuł na wszystkich systemach, by rozwiać wątpliwości na temat prac.

Mark Lamia potwierdził także, że jego studio zajmuje się wyłącznie wersjami gry na PC i obecne konsole. Wydawca - Activision - „nie miał nic do ogłoszenia” w sprawie PlayStation 3 czy X360.

Poniżej wymagania sprzętowe. Zapewne jest to konfiguracja minimalna, nieznacznie tylko wyższa od Advanced Warfare z ubiegłego roku.

  • System: Windows Win 7, Win 8/8.1 (tylko 64-bit)
  • Procesor: Intel Core i3-530 @ 2,93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2,60 GHz
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 470 / Radeon HD 6970, 1 GB pamięci
  • DirectX: wersja 11

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami