Twórcy Deux Ex żartują z nowego zwiastuna Call of Duty

Jest nawet zdjęcie z kotem.

Opublikowany wczoraj teaser Call of Duty: Black Ops 3 błyskawicznie wywołał skojarzenia z serią Deus Ex, koncentrując się na cybernetycznych modyfikacjach i zbuntowanej ludzkości.

Studio odpowiedzialne za Deus Ex: Mankind Divided - Eidos Montreal - odpowiedziało na Twitterze bezpośrednio na trailer, publikując zdjęcia kota, który nie wie chyba na co patrzy.

Materiałem wideo zainteresował się także dyrektor artystyczny Mankind Divided - Jonathan Jacques-Belletête. „Hej Treyarch, Adam Jensen wita was na pokładzie. Barek znajdziecie z tyłu” - napisał na Twitterze.

„Kłamaliśmy. Deus Ex: Mankind Divided w rzeczywistości rozgrywa się na froncie wschodnim podczas II wojny światowej. Poczuliśmy inspirację” - dodał w osobnym wpisie.

Fabuła Call of Duty: Black Ops 3 rozegra się w „mrocznej przyszłości”. Historia w kampanii opowie o nowym rodzaju żołnierzy, w świecie, w którym zaawansowany rozwój robotyki „zaciera granicę między człowieczeństwem i technologią”.

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami