Wiedźmin 3 zaoferuje około dziesięciu misji wątku głównego

Garść nowych szczegółów o zadaniach.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zaoferuje około dziesięciu misji wątku głównego - poinformował Danny O'Dwyer z serwisu Gamespot. Dziennikarz miał okazję spędzić z grą kilkanaście godzin.

Niedawno pojawiły się doniesienia sugerujące, że skupiając się tylko na głównych zadaniach i wybierając najprostsze trasy, spędzimy w grze ponad dwadzieścia godzin. Nietrudno więc obliczyć, że jedno zadanie głównego wątku może trwać około dwóch godzin.

Od czasu do czasu gracze będą musieli dokonywać wyborów, które wpłyną na dostępne do wykonania misje. Przykładowo, by kontynuować podróż, użytkownicy muszą w pewnym momencie zdobyć cenne informacje - samodzielnie decydując od kogo je uzyskają.

Możliwe będzie udanie się do wiedźmy, albo do pewnego barona. Z dwiema postaciami związane będą oddzielne wątki poboczne, w których wykonanie podstawowych tylko misji wprowadzających zajmie ponad godzinę - jak twierdzi O'Dwyer.

Po zdobyciu informacji, gracze będą mogli wrócić do głównego wątku, albo zagłębić się w historię informatora i wykonywać kolejne związane z nim zadania.

Z nowego materiału Gamespotu dowiadujemy się także, że niektóre misje będą znacznie przewyższać poziom Geralta - nawet na czwartym poziomie możemy natknąć się na zlecenia wymagające poziomu, przykładowo, trzydziestego. Twórcy chcą w ten sposób zachęcić użytkowników do powrotu do różnych lokacji.

Potwierdzono również, że po zakończeniu głównego wątku będziemy w stanie swobodnie kontynuować eksplorację świata gry - nadrobimy więc wszystkie pominięte misje.

Mateusz Tomaszkiewisz z CD Projekt RED podkreślił też, że ignorowanie lub branie udziału w różnych wątkach pobocznych wpłynie w pewien sposób na główną historię.

W nowym materiale zaprezentowano także rozgrywkę zmodyfikowanej wersji Gwinta. Okazuje się, że Geralt będzie mógł wziąć udział w karcianym turnieju. Jedną z aktywności pobocznych będą też konne wyścigi.

Reklama

Skocz do komentarzy (19)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (19)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami