Platformowe Legend of Kay Anniversary potwierdzone oficjalnie

Premiera latem.

Odświeżona wersja klasycznej platformówki Legend of Kay ukaże się latem tego roku, ponad 10 lat po premierze oryginału na PlayStation 2 - ogłosił wydawca, Nordic Games.

1

Firma nie podała konkretnej daty, ale mowa najpewniej o 12 czerwca, co ujawniono już w lutym tego roku na stronie sklepu Amazon.

Platformy docelowe to PC, Mac, PlayStation 3, PS4, X360 i Wii U. Cena wyniesie od 20 (ok. 80 zł) do 30 euro (ok. 120 zł), w zależności o systemu.

Legend of Kay to trójwymiarowa platformówka. Poruszamy się po dużych lokacjach, eliminując kolejnych wrogów. Akcję obserwujemy w perspektywie TPP, z naciskiem na elementy platformowe. Bohaterem jest tytułowy kot Key, starający się odbić wyspę obleganą przez szczury i goryle.

„Legend of Kay było prawdziwym klejnotem na PlayStation 2” - komentuje Reinhard Pollice z Nordic Games. „Nasza strategia polega na koncentrowaniu się na własnych licencjach i udostępnieniu ich jak największej liczbie graczy. Rozszerzenie serii w przyszłości pozostaje otwartą opcją.”

2

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami