Nowy zwiastun Mad Max oferuje pierwsze spojrzenie na rozgrywkę

Walka, rozwój postaci i świat.

Firma Warner Bros. opublikowała nowy zwiastun gry akcji Mad Max, oferując dokładniejsze spojrzenie na rozgrywkę w tej postapokaliptycznej produkcji z otwartym światem.

1
Jesteś u pani

Fabuła rozpoczyna się od ataku bandytów. Tracimy rodzinę, samochód i całe wyposażenie, musząc poradzić sobie na nieprzyjaznym pustkowiu.

Pierwszy krok to wybranie początkowego pojazdu, który rozbudujemy później o kolejne części, w ramach postępów w rozgrywce.

Należy także zadbać o ekwipunek i uzbrojenie samego Maxa, zmieniając statystyki naszej postaci: obrażenia w walce wręcz, pancerz, parowanie czy zasoby amunicji. Nie zabraknie również umiejętności i talentów.

W materiale wideo widać między innymi sceny walki wręcz, przypominające nieco bardziej brutalny system walki z serii Batman od Rocksteady - broń palna będzie rzadkością, więc starcia będą polegać głównie na pięściach i broni białej.

Mad Max ukaże się 4 września na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami