Aktualizacja Bloodborne skraca czasy ładowania nawet o 15 sekund

Plus szereg mniejszych zmian.

Japoński oddział PlayStation informuje, że Bloodborne otrzymało długo oczekiwaną aktualizację na PS4, skracającą czasy ładowania.

2
Przykładowy ekran ładowania

Jak wynika z opublikowanej listy zmian, czas spędzony na ekranach loadingu skróci się od 5 do 15 sekund, w zależności od „okoliczności”. W czasie wczytywania możemy też przeczytać opisy przedmiotów.

Pozostałe modyfikacje to naprawa wind, które przestawały funkcjonować czy rozwiązanie problemów z bohaterami niezależnymi podczas gry sieciowej i utykającymi w miejscu bossami.

Jeśli przełączymy konsolę w tryb Rest Mode podczas zabawy online, po wznowieniu rozgrywki trafimy do menu głównego, co powinno rozwiązać szereg innych błędów.

„Bloodborne to prawdziwy „duchowy następca” Dark Souls i Demon's Souls. Wprowadza wystarczająco dużo zmian, udanych i przemyślanych, a jednocześnie pozostaje wierne podstawowym zasadom poprzednich przebojów From Software” - napisał w recenzji Mateusz.

„Niecierpliwych mogą rozczarować ekrany ładowania. W trakcie testów przed premierą trwały nieco ponad pół minuty. Niewykluczone, że twórcy usprawnią ten element w którejś z aktualizacji” - dodał. Jak widać, miał rację.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami