World of Warcraft: kupowanie czasu gry za złoto od jutra w Europie

Ok. 80 euro za Token.

Gracze z Europy będą mogli od jutra - 21 kwietnia - korzystać z systemu Tokenów, umożliwiających zakup abonamentu także za złoto z gry. Usługa wystartuje o godzinie 17 - ogłosił Blizzard..

1

Specjalne „kupony” kupimy w sklepie - za 20 euro (ok. 80 zł) - lub na aukcji od innych użytkowników, w cenach rozpoczynających się od 35 tysięcy sztuk złota.

Opcja dostępna jest dwóch tygodni w Stanach Zjednoczonych, gdzie cenę ustalono początkowo na 20 dolarów i 30 tys. sztuk złota. Ta druga kwota waha się jednak znacznie, w zależności od popytu.

Jeden Token WoW to 30 dni czasu gry. Gracze mogą kupić je za prawdziwe pieniądze, po czym sprzedać za złoto. W ten sposób Blizzard daje użytkownikom z zasobniejszymi portfelami legalną i bezpieczną szansę pozyskania wirtualnej waluty, podczas gdy doświadczeni gracze nie muszą wydawać pieniędzy na abonament.

W przyszłości wartość w złocie nie będzie ustalana już przez Blizzard. Obecnie limit zakupów wynosi 10 kuponów na 30 dni, ale ograniczenie to może ulec zmianie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami