Aktualizacja GTA 5 na PC rozwiązuje problem z nazwą użytkownika Windows

Eliminuje też inne błędy.

Grand Theft Auto 5 na PC otrzymało pierwszą aktualizację. Patch naprawia szereg błędów, na które najczęściej skarżą się gracze od dnia premiery.

Jednym z większych problemów był konflikt niektórych nazw użytkownika Windows z narzędziem uruchamiania GTA 5. Gry nie mogli uruchomić odbiorcy, których nazwa zawierała między innymi znaki spoza alfabetu.

Usprawniono także system transferu postaci z wersji konsolowej - do tej pory często podczas procesu przenoszenia bohatera zyskiwał on zupełnie inną twarz.

Wyeliminowano też błąd powodujący zwiększone wykorzystanie procesora, które mogło skutkować zawieszaniem się gry. Podobny problem występował w trakcie korzystania z edytora - również został naprawiony.

Podczas nagrywania filmów powinny już poprawnie wyświetlać się ptaki, którym zdarzyło się znikać. Jeżeli proces wrzucania gotowego filmu z edytora zostanie przerwany przez zerwanie połączenie, później zostanie wznowiony i nie rozpocznie się od początku.

Pełną listę poprawek znajdziecie na oficjalnej stronie studia Rockstar.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami