Tajemnicza atmosfera w zwiastunie Everybody's Gone to the Rapture

Gra twórców drugiej Amnesii zadebiutuje latem na PS4.

Deweloperzy z The Chinese Room opublikowali nowy zwiastun przygodowej produkcji Everybody's Gone to the Rapture. Gra ma zadebiutować latem, tylko na PlayStation 4.

ev1
Pogodny koniec świata

Historia skupi się na tajemniczym wydarzeniu, które zmusiło wielu ludzi do ucieczki z angielskiej wioski. Chodzi o apokalipsę, choć z pewnością nietypową - jak sugerują twórcy. Akcja toczy się w czerwcu 1984 roku.

Trailer przedstawia wnętrze budynku. Słyszymy głos spikera radiowego, który ostrzega mieszkańców. Mówi, żeby nie wychodzili z domów i nie kontaktowali się z innymi.

Na końcu kamera oddala się na tyle, że widzimy niewyraźne, świetliste sylwetki mężczyzny i kobiety, którzy prowadzą rozmowę.

Projektanci ze studia The Chinese Room są odpowiedzialni między innymi za tytuły Dear Esther czy Amnesia: A Machine for Pigs.

Na blogu PlayStation opublikowano galerię nowych obrazków z gry. Twórcy wykorzystują technologię CryEngine, a screenshoty pozwalają dostrzec elementy charakterystyczne dla tego silnika.

Everybody's Gone to the Rapture nie trafi na inne platformy sprzętowe.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami