Star Wars: Battlefront zadebiutuje 17 listopada - raport

Na PC, PS4 i Xbox One.

Star Wars: Battlefront zadebiutuje 17 listopada na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Informację ujawnia kod źródłowy oficjalnej strony strzelanki.

Na oficjalne potwierdzenie trzeba poczekać do jutra - wieczorem opublikowany zostanie pierwszy zwiastun gry. Można się też spodziewać, że gra ukaże się w Europie dwa dni później, 19 listopada.

Za nową wersję Battlefronta odpowiada studio DICE. Pierwsza odsłona serii ukazała się w 2004 roku, szybko zdobywając uznanie wielu graczy. Równie popularna okazała się druga odsłona cyklu.

Sednem zabawy w obydwu częściach cyklu Battlefront była rozgrywka sieciowa - zmagania wielu graczy w zróżnicowanych trybach. Istotnym elementem było między innymi wykorzystywanie pojazdów oraz system herosów, wyjątkowo silnych postaci.

Strzelanka od DICE będzie pierwszą produkcją tego studia na silniku Frostbite 3, która nie trafi na konsole poprzedniej generacji.

starbat

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami