Wiedźmińskie znaki w nowym materiale wideo z Dzikiego Gonu

Plus słodkie pieski w 4K.

Serwis IGN przedstawił nowy materiał wideo z Wiedźmina 3, oferując spojrzenie na system znaków, czyli wykorzystywanych przez Geralta czarów.

Jak zapewniają dziennikarze z tej strony, stosowanie znaków w walce ma teraz dużo większe znaczenie niż w poprzedniej odsłonie, a ich zignorowanie to „najszybszy sposób na śmierć” podczas potyczki.

Wraz z postępami w rozgrywce nasze moce staną się potężniejsze. Igni pozwoli wypluć z dłoni strumienie ognia, Aard odrzuci i ogłuszy wrogów, a Quen otoczy wiedźmina tarczą absorbującą trafienia.

Znaki to jednak tylko jedno z drzewek umiejętności, które rozwiniemy kosztem biegłości w posługiwaniu się mieczem czy alchemią. Wybór najlepszego talentu nie zawsze jest łatwy - zauważa IGN.

CD Projekt opublikował także cztery nowe screeny z Wiedźmina 3. Obrazki przygotowano w imponującej rozdzielczości 4K, czyli 4096×2160.

Na ilustracjach widzimy Geralta wpatrzonego w samotną wieżę, zwiedzającego opuszczoną chatkę w lesie, walczącego wręcz ze smutnym klaunem i witającego się z grupą sympatycznych piesków.

Deweloperzy nie podali konfiguracji sprzętu, jaki potrzebny jest do wyświetlenia takiej rozdzielczości. Może to i lepiej - już standardowe wymagania sprzętowe nie należą do najniższych.

Na konsolach możemy liczyć na 1080p na PlayStation 4 i 900p na Xbox One. W obu przypadkach mowa o maksymalnie 30 klatkach na sekundę.

Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się 19 maja.

1
2
3
4

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami