Dodatek House of Wolves do Destiny zadebiutuje w przyszłym miesiącu

Nowe misje fabularne oraz Strike.

Przedstawiciele Activision poinformowali, że drugi większy dodatek - po grudniowym The Dark Below - do strzelanki Destiny zadebiutuje 20 maja na konsolach PlayStation, a dzień wcześniej na platformach Microsoftu.

Fabuła rozszerzenia skupi się na tajemniczej królowej, którą gracze mogli spotkać wyłącznie w scenkach przerywnikowych w lokacji Reef. Użytkownicy pomogą kobiecie w ukaraniu zdrajców z jej szeregów.

Dodatek wprowadzi nie tylko misje fabularne, ale także grupową wyprawę typu Strike. Twórcy zaimplementują też trzy mapy do trybu rywalizacji sieciowej.

Gracze mogą też spodziewać się nowych przedmiotów: broni, elementów pancerza, ulepszeń, gadżetów. Zwiększy się także poziom wymagany do uczestnictwa w akcji Weekly Nightfall - z 28 do 32.

Według nieoficjalnych doniesień, jesienią Destiny otrzyma większe rozszerzenie zatytułowane Plague of Darkness. Po jego premierze gra doczeka się jeszcze dwóch mniejszych DLC.

Destiny jest dostępne na PS3, PS4, X360 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami