Resident Evil Revelations 2 ukaże się latem na PS Vita

Żyroskopowe celowanie.

Temat Resident Evil Revelations 2 w wersji PlayStation Vita nie był poruszany poza samym ogłoszeniem, ale teraz Sony potwierdziło, że prace nad konwersją trwają, a premierę zaplanowano na lato tego roku.

1

„Mamy teraz całość kodu potrzebnego do ukończenia prac na platformie PS Vita” - zapewnił Gio Corsi na oficjalnym blogu PlayStation.

Odsłona na sprzęt przenośny ukaże się tylko w dystrybucji cyfrowej, w odróżnieniu od wydanych już wersji pudełkowych na PC i pozostałe konsole. W zestawie znajdą się także dodatki DLC.

Niestety, w dniu premiery nie otrzymamy sieciowej i lokalnej kooperacji w trybie Raid. Corsi dodaje, że te opcje pojawią się najpewniej w późniejszym terminie w postaci aktualizacji. „W ten sposób możemy wydać grę dużo wcześniej” - wyjaśnił.

Jedną z innowacji na PlayStation Vita będzie żyroskopowe celowanie, które sprawdziło się bardzo dobrze w Resident Evil: Revelations na Nintendo 3DS.

„Ciekawa fabuła i porządna, choć momentami irytująca rozgrywka - tak można opisać najnowszą odsłonę Resident Evil. Obyło się bez rewelacji, ale miłośnicy serii otrzymują wartą uwagi przygodę” - napisał Mateusz w recenzji wersji PlayStation 4.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami