Mortal Kombat X pozwoli sprawdzić postacie z DLC bez płacenia

Jason, Predator i inni.

Posiadacze bijatyki Mortal Kombat X będą mogli co jakiś czas zagrać jako postacie z dodatków DLC, nawet jeśli nie kupili odpowiednich rozszerzeń.

Dostęp ograniczony zostanie do trybu Living Towers i nie będzie swobodny. Jak wyjaśnił na Twitterze producent Ed Boon, po dotarciu do wyzwania z bohaterem z DLC będziemy mogli przystąpić do rozgrywki bez konieczności posiadania dodatku.

Living Towers podzielono na trzy warianty: Quick Tower, Daily Tower oraz Premier Tower. Wojownicy z rozszerzeń dostępni będą w tej ostatniej opcji, gdzie wyzwania zmieniają się raz na tydzień. Wszystkie oparte są o określone wydarzenia i prezentują najwyższy poziom trudności.

Więcej informacji o trybie Wieży znaleźć można w naszej zapowiedzi.

Ogłoszone już postacie dostępne tylko w DLC to Goro, Jason Voorhees, Predator, Tanya i Tremor. Pierwszy wojownik to dodatek do zamówień przedpremierowych, resztę kupimy wraz z przepustką sezonową - Kombat Pack (trailer poniżej).

Mortal Kombat X ukaże się 14 kwietnia na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Nieco później - latem - gra trafi na PS3 i X360.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami