Wulgarna wiewiórka Conker pojawi się w Project Spark

Na Xbox One i Windows 8.1

Microsoft opublikował trailer z fragmentami rozgrywki, przedstawiając epizodyczną grę platformową Conker's Big Reunion, która zostanie opublikowana wkrótce jako część programu Project Spark.

1

Popularna przed laty postać z platformówek legendarnego studia Rare powraca tym samym po wielu latach przerwy. Wulgarną wiewiórkę widzieliśmy ostatnio w Conker: Live & Reloaded z 2005 roku.

Do włączenia Big Reunion potrzebny będzie Project Spark w wersji Xbox One lub Windows 8.1.

Program pobrać można za darmo, ale kolejne odcinki dostępne będą po opłaceniu transakcji cyfrowej, za około 20 zł (za całość). Premiera pierwszego epizodu 23 kwietnia.

Project Spark to głównie aplikacja służąca do tworzenia własnych gier. Microsoft opublikuje także zestaw 350 obiektów związanych z Conkerem, za około 40 zł.

Big Reunion rozgrywa się 10 lat po wydarzeniach z Conker's Bad Fur Day, a fabuła skoncentruje się na zaległym rachunku, jaki nasz bohater musi zapłacić w lokalnym barze.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Microsoft wskrzesi stare gry Activision? Phil Spencer o potencjalnych powrotach

Deweloperzy otrzymają więcej swobody w pracy nad różnorodnymi markami.

Długi gameplay z Dying Light 2

Zadanie poboczne, walka i nie tylko.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami