Deus Ex: Mankind Divided - pierwszy zwiastun

Bez rozgrywki.

Square Enix opublikowało pierwszy zwiastun gry Deus Ex: Mankind Divided, niestety bez fragmentów rozgrywki.

Materiał wideo prezentuje założenia fabuły, opowiadającej o konflikcie ludzkości i osób z cybernetycznymi modyfikacjami ciała. Nie brakuje oczywiście tajnej organizacji Illuminati, która planuje przejęcie kontroli nad ludzkością.

Główny bohater - Adam Jensen - jest teraz częścią tajnej jednostki Task Force 29, działającej po egidą Interpolu. Oddział zajmuje się walką z nowymi formami terroryzmu. Nasza postać nie do końca ufa swoim mocodawcom i przekazuje sekrety grupie znanej jako Juggernaut Collective.

Deus Ex: Mankind Divided ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Nie podano daty premiery, ale gra ma podobno ukazać się „wkrótce”, co może sugerować ten rok.

W towarzyszącej trailerowi informacji prasowej potwierdzono, że wersja na komputery osobiste powstaje we współpracy z firmą AMD, co pozwoli zastosować możliwości DirectX 12 oraz TressFX.

Poniżej wspomniany trailer. Polskie napisy włączyć można w opcjach odtwarzacza.

Reklama

Skocz do komentarzy (21)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (21)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami