Rosyjski serwis Kanobu ujawnił pierwsze szczegóły na temat gry Deus Ex: Mankind Divided, „zapowiadanej” od dwóch dni podczas interaktywnej prezentacji firmy Square Enix.

Informacje potwierdził następnie magazyn Game Informer, ogłaszając produkcję jako temat główny najnowszego numeru czasopisma.

Jak sugeruje sam tytuł Mankind Divided, fabuła skoncentruje się na konflikcie dwóch frakcji - zwykłych ludzi i osób dysponujących zaawansowanymi modyfikacjami cybernetycznymi. Głównym bohaterem będzie Adam Jensen, znany z poprzedniej odsłony serii.

Ponownie będziemy mogli zdecydować się na ciche przekradanie za plecami wrogów lub na otwartą walkę z wykorzystaniem zaawansowanego uzbrojenia. Sztuczna inteligencja ma być bardziej rozbudowana, uniemożliwiając proste eliminowanie przeciwników.

Nowe umiejętności pozwolą nie tylko widzieć przez ściany czy skanować wrogów w poszukiwaniu broni, ale także hakować wieżyczki i komputery na odległość. Arsenał uzupełni cicha kusza czy nano-tarcza odbijająca pociski przez krótki czas.

Szczegóły fabuły pozostają tajemnicą, ale pewne jest, że podejmowane wybory zadecydują o dalszych wydarzeniach. Akcja toczy się w roku 2029, dwa lata po Human Revolution. Jensen współpracuje z Interpolem, ścigając terrorystów. Odwiedzimy różne miejsca na całym świecie, w tym Pragę.

Nie podano daty premiery. Platformy docelowe to PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Komentarze (13)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Deus Ex: Mankind Divided, Rozłam Ludzkości - Sekrety: Trój-kody

Zobacz, w jakich miejscach znaleźć 35 trójkątów z danymi.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Wszystkie zakończenia

Skutki podejmowanych decyzji i najlepsze zakończenie.

VideoGramy w Anthem

Misja poboczna.