Najciekawsze i najdziwniejsze reklamy gier wideo

Za chwilę dalszy ciąg programu.

Reklama dźwignią handlu. Najlepszy nawet produkt, bez odpowiedniego marketingu, skazany jest na komercyjną porażkę. Nie inaczej jest z grami wideo - nawet średniej jakości tytuł, poparty skuteczną kampanią reklamową sprzeda się o wiele lepiej niż produkt dobry, ale wsparty mniejszym budżetem na promocję.

Kampanie reklamowe gier wideo możemy podzielić na dwa rodzaje. Pierwszy to reklamy „klasyczne”, polegające na zaprezentowaniu fragmentów rozgrywki i przygotowaniu materiałów promocyjnych takich jak grafiki reklamowe. Są też jednak reklamy starające się przełamać utartą konwencję i zakładające, że uwagę odbiorcy przyciągają nie tylko odpowiednio zmontowane wycinki gameplayu czy grafika z postacią, a oryginalna wizja, niekoniecznie związana z treścią gry.

Właśnie takie kampanie reklamowe chcielibyśmy przybliżyć - popularyzujące gry i systemy w niespotykany i wyjątkowy sposób, niejednokrotnie zapadające w pamięć równie mocno, co tytuły przez siebie promowane.

Zatem nie zmieniajcie kanału - ta przerwa reklamowa będzie naprawdę interesująca. Zaczynamy!

Porządek i kolejność nie są ciekawe. Kliknij tutaj, by przejść do losowej strony.

asdads

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Adam Tobojka

Adam Tobojka

Autor

Gdy nie nie gra, stara się udowodnić, że komiks współczesny dorównuje kunsztem dziełom Dostojewskiego. Tęskni za Futuramą.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami