Eastside Hockey Manager - powrócił menedżer hokeja

Od twórców Football Manager.

Seria Eastside Hockey Manager została oficjalnie porzucona w 2007 roku, ponieważ zyski ze sprzedaży nie pokrywały kosztów produkcji, a grą cieszyli się główni piraci.

1

Teraz - dzięki aplikacjom takim jak Steam - nadszedł dobry czas na wskrzeszenie gry. Studio Sports Interactive, twórcy popularnego Football Manager, ogłosili powrót cyklu dla fanów hokeja.

Eastside Hockey Manager jest już dostępne w systemie dystrybucji Valve, w programie Early Access. Cenę ustalono na 15 euro (ok. 62 zł). Później kwota zakupu wzrośnie.

„Przygotowanie gry w obecnej formie było pobocznym projektem hobbystycznym dla małej grupki deweloperów ze studia” - napisano w informacji prasowej. „Do tej pory pracowaliśmy nad EHM w wolnym czasie (a Football Manager nie zostawia go zbyt wiele).”

„Skorzystanie z Early Access daje nam budżet na dalsze prace, nie krzywdząc serii FM. Zatrudniliśmy też kilka osób, by sprostać dodatkowym obowiązkom.”

Twórcy nie dysponują oficjalnymi licencjami, ponieważ chcą najpierw sprawdzić, czy zainteresowanie tytułem jest wystarczająco duże, by dodać prawdziwe nazwy i nazwiska w przyszłości, co wiąże się ze sporymi wydatkami.

Sports Interactive liczy na opinie fanów, planując częste aktualizacje, obejmujące między innymi tryb sieciowy.

2

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami